Log ind

Find dit lokale LOOP center

Vi har over 110 LOOP centre, du kan træne i

Find nærmeste center

Din søgning gav 50 centre

LOOP Fitness Aabenraa

Møllemærsk 24
6200 Aabenraa

Tlf: 41746244

Email: aabenraa@loopfitness.dk

Tlf: 41746244

Email: aabenraa@loopfitness.dk

Åbningstid i dag

05:00 - 22:00

Bemandet i dag

07:00 - 10:00
15:00 - 19:00

Belastning nu

28%

LOOP Kidz

LOOP Fitness Aalborg SØ

Gugvej 217
9210 Aalborg SØ

Tlf: 41746222

Email: aalborg@loopfitness.dk

Tlf: 41746222

Email: aalborg@loopfitness.dk

Åbningstid i dag

05:00 - 22:00

Bemandet i dag

07:00 - 19:00

Belastning nu

25%

LOOP Kidz

LOOP Fitness Allerød

Rørmosevej 2B
3450 Allerød

Tlf: 41746308

Email: alleroed@loopfitness.dk

Tlf: 41746308

Email: alleroed@loopfitness.dk

Åbningstid i dag

05:00 - 22:00

Bemandet i dag

09:00 - 19:00

Belastning nu

28%

LOOP Kidz

LOOP Fitness Århus V

Bredskiftevej 20A
8210 Århus V

Tlf: 41746218

Email: aarhusv@loopfitness.dk

Tlf: 41746218

Email: aarhusv@loopfitness.dk

Åbningstid i dag

05:00 - 22:00

Bemandet i dag

08:30 - 14:00
16:30 - 20:00

Belastning nu

18%

LOOP Kidz

LOOP Fitness Birkerød

Hovedgaden 38
3460 Birkerød

Tlf: 41746275

Email: birkeroed@loopfitness.dk

Tlf: 41746275

Email: birkeroed@loopfitness.dk

Åbningstid i dag

05:00 - 22:00

Bemandet i dag

09:00 - 19:00

Belastning nu

13%

LOOP Kidz

LOOP Fitness Brønshøj

Frederikssundsvej 266
2700 Brønshøj

Tlf: 41746287

Email: broenshoej@loopfitness.dk

Tlf: 41746287

Email: broenshoej@loopfitness.dk

Åbningstid i dag

05:00 - 22:00

Bemandet i dag

09:00 - 20:00

Belastning nu

20%

LOOP Kidz

LOOP Fitness Esbjerg

Tordenskjoldsgade 9
6700 Esbjerg

Tlf: 41746325

Email: esbjerg@loopfitness.dk

Tlf: 41746325

Email: esbjerg@loopfitness.dk

Åbningstid i dag

05:00 - 22:00

Bemandet i dag

07:00 - 13:00

Belastning nu

15%

LOOP Kidz

LOOP Fitness Faaborg

Herregårdscentret 15A
5600 Faaborg

Tlf: 41746274

Email: faaborg@loopfitness.dk

Tlf: 41746274

Email: faaborg@loopfitness.dk

Åbningstid i dag

05:00 - 22:00

Bemandet i dag

09:00 - 12:00

Belastning nu

3%

LOOP Kidz

LOOP Fitness Fredensborg

Jernbanegade 5
3480 Fredensborg

Tlf: 41746288

Email: fredensborg@loopfitness.dk

Tlf: 41746288

Email: fredensborg@loopfitness.dk

Åbningstid i dag

05:00 - 22:00

Bemandet i dag

15:00 - 18:00

Belastning nu

12%

LOOP Kidz

LOOP Fitness Frederikshavn

Hjørringvej 161C
9900 Frederikshavn

Tlf: 41746212

Email: frederikshavn@loopfitness.dk

Tlf: 41746212

Email: frederikshavn@loopfitness.dk

Åbningstid i dag

05:00 - 22:00

Bemandet i dag

06:30 - 12:00
14:30 - 18:00

Belastning nu

5%

LOOP Kidz

LOOP Fitness Frederikssund

Østergade 1R
3600 Frederikssund

Tlf: 41746236

Email: frederikssund@loopfitness.dk

Tlf: 41746236

Email: frederikssund@loopfitness.dk

Åbningstid i dag

05:00 - 22:00

Bemandet i dag

08:00 - 19:00

Belastning nu

23%

LOOP Kidz

LOOP Fitness Galten

Torvet 2B
8464 Galten

Tlf: 41746254

Email: galten@loopfitness.dk

Tlf: 41746254

Email: galten@loopfitness.dk

Åbningstid i dag

05:00 - 22:00

Bemandet i dag

15:00 - 18:00

Belastning nu

30%

LOOP Kidz

LOOP Fitness Greve

Håndværkerbyen 36
2670 Greve

Tlf: 41746243

Email: greve@loopfitness.dk

Tlf: 41746243

Email: greve@loopfitness.dk

Åbningstid i dag

05:00 - 22:00

Bemandet i dag

08:00 - 19:00

Belastning nu

43%

LOOP Kidz

LOOP Fitness Herlev

Herlev Hovedgade 201B 1. sal
2730 Herlev

Tlf: 41746272

Email: herlev@loopfitness.dk

Tlf: 41746272

Email: herlev@loopfitness.dk

Åbningstid i dag

05:00 - 22:00

Bemandet i dag

08:30 - 19:30

Belastning nu

30%

LOOP Kidz

LOOP Fitness Hillerød

Vølundsvej 9. 1
3400 Hillerød

Tlf: 41746226

Email: hilleroed@loopfitness.dk

Tlf: 41746226

Email: hilleroed@loopfitness.dk

Åbningstid i dag

05:00 - 22:00

Bemandet i dag

07:30 - 14:30
15:00 - 18:00

Belastning nu

25%

LOOP Kidz

LOOP Fitness Hirtshals

Vestergade 17
9850 Hirtshals

Tlf: 41746253

Email: hirtshals@loopfitness.dk

Tlf: 41746253

Email: hirtshals@loopfitness.dk

Åbningstid i dag

05:00 - 22:00

Bemandet i dag

16:00 - 19:00

Belastning nu

10%

LOOP Kidz

LOOP Fitness Hjørring

Hvidevold 2B
9800 Hjørring

Tlf: 41746208

Email: hjoerring@loopfitness.dk

Tlf: 41746208

Email: hjoerring@loopfitness.dk

Åbningstid i dag

05:00 - 22:00

Bemandet i dag

07:00 - 20:00

Belastning nu

25%

LOOP Kidz

LOOP Fitness Hobro

Adelgade 40E
9500 Hobro

Tlf: 53288072

Email: hobro@loopfitness.dk

Tlf: 53288072

Email: hobro@loopfitness.dk

Åbningstid i dag

05:00 - 22:00

Bemandet i dag

15:00 - 18:00

Belastning nu

36%

LOOP Kidz

LOOP Fitness Holbæk

Tåstrup Møllevej 5
4300 Holbæk

Tlf: 41746211

Email: holbaek@loopfitness.dk

Tlf: 41746211

Email: holbaek@loopfitness.dk

Åbningstid i dag

05:00 - 22:00

Bemandet i dag

07:00 - 20:00

Belastning nu

38%

LOOP Kidz

LOOP Fitness Hornslet

Tingvej 41
8543 Hornslet

Tlf: 41746259

Email: hornslet@loopfitness.dk

Tlf: 41746259

Email: hornslet@loopfitness.dk

Åbningstid i dag

05:00 - 22:00

Bemandet i dag

15:00 - 18:00

Belastning nu

12%

LOOP Kidz

LOOP Fitness Horsens

Høegh Guldbergsgade 36
8700 Horsens

Tlf: 41746235

Email: horsens@loopfitness.dk

Tlf: 41746235

Email: horsens@loopfitness.dk

Åbningstid i dag

05:00 - 22:00

Bemandet i dag

08:00 - 19:00

Belastning nu

25%

LOOP Kidz

LOOP Fitness Hvidovre

Arnold Nielsens Boulevard 144
2650 Hvidovre

Tlf: 41746331

Email: hvidovre@loopfitness.dk

Tlf: 41746331

Email: hvidovre@loopfitness.dk

Åbningstid i dag

05:00 - 22:00

Bemandet i dag

08:00 - 19:00

Belastning nu

23%

LOOP Kidz

LOOP Fitness Kalundborg

Nytorv 6
4400 Kalundborg

Tlf: 41746230

Email: kalundborg@loopfitness.dk

Tlf: 41746230

Email: kalundborg@loopfitness.dk

Åbningstid i dag

05:00 - 22:00

Bemandet i dag

07:00 - 19:00

Belastning nu

10%

LOOP Kidz

LOOP Fitness Kolding

Albuen 5
6000 Kolding

Tlf: 41746267

Email: kolding@loopfitness.dk

Tlf: 41746267

Email: kolding@loopfitness.dk

Åbningstid i dag

05:00 - 22:00

Bemandet i dag

07:00 - 19:00

Belastning nu

28%

LOOP Kidz

LOOP Fitness Korsør

Algade 29
4220 Korsør

Tlf: 41746321

Email: korsoer@loopfitness.dk

Tlf: 41746321

Email: korsoer@loopfitness.dk

Åbningstid i dag

05:00 - 22:00

Bemandet i dag

08:00 - 19:00

Belastning nu

5%

LOOP Kidz

LOOP Fitness Maribo

Ved Åen 1
4930 Maribo

Tlf: 41746322

Email: maribo@loopfitness.dk

Tlf: 41746322

Email: maribo@loopfitness.dk

Åbningstid i dag

05:00 - 22:00

Bemandet i dag

16:00 - 19:00

Belastning nu

25%

LOOP Kidz

LOOP Fitness Nibe

Toften 3.B
9240 Nibe

Tlf: 41746242

Email: nibe@loopfitness.dk

Tlf: 41746242

Email: nibe@loopfitness.dk

Åbningstid i dag

05:00 - 22:00

Bemandet i dag

16:00 - 19:00

Belastning nu

55%

LOOP Kidz

LOOP Fitness Nyborg

Dronningensvej 5
5800 Nyborg

Tlf: 41746317

Email: nyborg@loopfitness.dk

Tlf: 41746317

Email: nyborg@loopfitness.dk

Åbningstid i dag

05:00 - 22:00

Bemandet i dag

15:00 - 19:00

Belastning nu

37%

LOOP Kidz

LOOP Fitness Nykøbing Falster

Nygade 25
4800 Nykøbing F

Tlf: 41746324

Email: nykoebingf@loopfitness.dk

Tlf: 41746324

Email: nykoebingf@loopfitness.dk

Åbningstid i dag

05:00 - 22:00

Bemandet i dag

09:00 - 18:00

Belastning nu

15%

LOOP Kidz

LOOP Fitness Næstved

Merkurvej 6
4700 Næstved

Tlf: 41746231

Email: naestved@loopfitness.dk

Tlf: 41746231

Email: naestved@loopfitness.dk

Åbningstid i dag

05:00 - 22:00

Bemandet i dag

07:00 - 12:00
16:00 - 20:00

Belastning nu

18%

LOOP Kidz

LOOP Fitness Odense SØ

Unsbjergvej 4
5220 Odense SØ

Tlf: 41746224

Email: odense@loopfitness.dk

Tlf: 41746224

Email: odense@loopfitness.dk

Åbningstid i dag

05:00 - 22:00

Bemandet i dag

08:00 - 19:00

Belastning nu

20%

LOOP Kidz

LOOP Fitness Odense V

Middelfartvej 131
5200 Odense

Tlf: 41746276

Email: odensev@loopfitness.dk

Tlf: 41746276

Email: odensev@loopfitness.dk

Åbningstid i dag

05:00 - 22:00

Bemandet i dag

09:00 - 19:00

Belastning nu

58%

LOOP Kidz

LOOP Fitness Ringe

Bygmestervej 23
5750 Ringe

Tlf: 41746304

Email: ringe@loopfitness.dk

Tlf: 41746304

Email: ringe@loopfitness.dk

Åbningstid i dag

05:00 - 22:00

Bemandet i dag

14:00 - 17:00

Belastning nu

15%

LOOP Kidz

LOOP Fitness Ringkøbing

Vellingvej 49
6950 Ringkøbing

Tlf: 41746270

Email: ringkoebing@loopfitness.dk

Tlf: 41746270

Email: ringkoebing@loopfitness.dk

Åbningstid i dag

05:00 - 22:00

Bemandet i dag

08:00 - 11:00
15:00 - 18:00

Belastning nu

12%

LOOP Kidz

LOOP Fitness Ringsted

Huginsvej 2
4100 Ringsted

Tlf: 41746239

Email: ringsted@loopfitness.dk

Tlf: 41746239

Email: ringsted@loopfitness.dk

Åbningstid i dag

05:00 - 22:00

Bemandet i dag

07:00 - 12:00
15:00 - 19:00

Belastning nu

43%

LOOP Kidz

LOOP Fitness Roskilde

Byleddet 1
4000 Roskilde

Tlf: 41746228

Email: roskilde@loopfitness.dk

Tlf: 41746228

Email: roskilde@loopfitness.dk

Åbningstid i dag

05:00 - 22:00

Bemandet i dag

07:00 - 13:00
15:00 - 20:00

Belastning nu

33%

LOOP Kidz

LOOP Fitness Skagen

Buttervej 33 B
9990 Skagen

Tlf: 41746214

Email: skagen@loopfitness.dk

Tlf: 41746214

Email: skagen@loopfitness.dk

Åbningstid i dag

05:00 - 22:00

Bemandet i dag

07:00 - 12:00
16:00 - 20:00

Belastning nu

15%

LOOP Kidz

LOOP Fitness Skanderborg

Godthåbsvej 29
8660 Skanderborg

Tlf: 41746206

Email: skanderborg@loopfitness.dk

Tlf: 41746206

Email: skanderborg@loopfitness.dk

Åbningstid i dag

05:00 - 22:00

Bemandet i dag

07:30 - 12:00
15:30 - 20:00

Belastning nu

30%

LOOP Kidz

LOOP Fitness Sorø

Holberg Arkaden 9B
4180 Sorø

Tlf: 41746289

Email: soroe@loopfitness.dk

Tlf: 41746289

Email: soroe@loopfitness.dk

Åbningstid i dag

05:00 - 22:00

Bemandet i dag

16:00 - 19:00

Belastning nu

20%

LOOP Kidz

LOOP Fitness Strib

Sofiendalvej 10, Strib
5500 Middelfart

Tlf: 41746263

Email: strib@loopfitness.dk

Tlf: 41746263

Email: strib@loopfitness.dk

Åbningstid i dag

05:00 - 22:00

Bemandet i dag

15:00 - 18:00

Belastning nu

4%

LOOP Kidz

LOOP Fitness Struer

Ved Fjorden 6B
7600 Struer

Tlf: 41746247

Email: struer@loopfitness.dk

Tlf: 41746247

Email: struer@loopfitness.dk

Åbningstid i dag

05:00 - 22:00

Bemandet i dag

14:30 - 19:00

Belastning nu

30%

LOOP Kidz

LOOP Fitness Støvring

Elme Allé 1 A
9530 Støvring

Tlf: 41746261

Email: stoevring@loopfitness.dk

Tlf: 41746261

Email: stoevring@loopfitness.dk

Åbningstid i dag

05:00 - 22:00

Bemandet i dag

08:00 - 11:00

Belastning nu

10%

LOOP Kidz

LOOP Fitness Svendborg

Ørbækvej 3
5700 Svendborg

Tlf: 41746268

Email: svendborg@loopfitness.dk

Tlf: 41746268

Email: svendborg@loopfitness.dk

Åbningstid i dag

05:00 - 22:00

Bemandet i dag

15:00 - 18:00

Belastning nu

32%

LOOP Kidz

LOOP Fitness Søborg

Tobaksvejen 20
2860 Søborg

Tlf: 41746326

Email: soeborg@loopfitness.dk

Tlf: 41746326

Email: soeborg@loopfitness.dk

Åbningstid i dag

05:00 - 22:00

Bemandet i dag

09:00 - 19:00

Belastning nu

43%

LOOP Kidz

LOOP Fitness Sønderborg

Grundtvigs Allé 198
6400 Sønderborg

Tlf: 41746237

Email: soenderborg@loopfitness.dk

Tlf: 41746237

Email: soenderborg@loopfitness.dk

Åbningstid i dag

05:00 - 22:00

Bemandet i dag

07:00 - 12:00
15:00 - 20:00

Belastning nu

30%

LOOP Kidz

LOOP Fitness Vanløse

Jernbane Allé 42A
2720 Vanløse

Tlf: 41746332

Email: vanloese@loopfitness.dk

Tlf: 41746332

Email: vanloese@loopfitness.dk

Åbningstid i dag

05:00 - 22:00

Bemandet i dag

08:00 - 19:00

Belastning nu

8%

LOOP Kidz

LOOP Fitness Vejle

Horsensvej 72C
7100 Vejle

Tlf: 41746246

Email: vejle@loopfitness.dk

Tlf: 41746246

Email: vejle@loopfitness.dk

Åbningstid i dag

05:00 - 22:00

Bemandet i dag

07:00 - 19:00

Belastning nu

28%

LOOP Kidz

LOOP Fitness Vordingborg

Rådhustorvet 4D
4760 Vordingborg

Tlf: 41746305

Email: vordingborg@loopfitness.dk

Tlf: 41746305

Email: vordingborg@loopfitness.dk

Åbningstid i dag

05:00 - 22:00

Bemandet i dag

16:00 - 19:00

Belastning nu

10%

LOOP Kidz

LOOP Fitness Værløse

Kirke Værløsevej 14
3500 Værløse

Tlf: 41746266

Email: vaerloese@loopfitness.dk

Tlf: 41746266

Email: vaerloese@loopfitness.dk

Åbningstid i dag

05:00 - 22:00

Bemandet i dag

09:00 - 12:00

Belastning nu

41%

LOOP Kidz

LOOP Fitness Østerbro

Teglværksgade 37
2100 København Ø

Tlf: 41746327

Email: oesterbro@loopfitness.dk

Tlf: 41746327

Email: oesterbro@loopfitness.dk

Åbningstid i dag

05:00 - 22:00

Bemandet i dag

09:00 - 19:00

Belastning nu

23%

LOOP Kidz